Menu użytkownika

Informacje

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Ruch Światło-Życie Bydgoszcz © 2018czwartek, 21 września 2017 11:42

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w działalność diakonii KWC.

Za udział w comiesięcznych Mszach Świętych i nabożeństwach, za podejmowane działania, które sprzyjały propagowaniu idei Krucjaty.

Szczególne podziękowania kierujemy do ks. Piotra Wencla – moderatora KWC za odprawione Msze Święte i opiekę duszpasterską. Dziękujemy również oo. Jezuitom za udostępnienie kościoła i pomieszczeń do naszych spotkań.

W tym roku pracy formacyjnej spotkania KWC odbywać się będą, tak jak do tej pory, w trzeci poniedziałek każdego miesiąca w kościele oo. Jezuitów przy placu Kościeleckich 7 w Bydgoszczy. Kolejne spotkanie - 16 października o godz. 18:00.

Planujemy również Msze Święte KWC w poszczególnych rejonach naszej diecezji. Związane to jest z roczną peregrynacją krzyża KWC. Po zakończonej Eucharystii będzie adoracja krzyża i krzyż pozostanie przez miesiąc w danym rejonie. Małżonkowie będą mogli go zabrać do domu na wspólną modlitwę. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 4 października 2017 r. w Rejonie I na Osowej Górze w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Przy parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego na Osowej Górze powstała grupa Anonimowych Alkoholików. Mitingi otwarte odbywają się w każdą środę o godzinie 19:00 (wejście boczne kościoła, salka na parterze). Przyjdź, zobacz, posłuchaj. Możesz pomóc sobie lub innym, niczym nie ryzykujesz, nic nie musisz. Będziesz zaskoczony, spotkasz przyjaciół. Zapraszamy!

Wisława i Bogdan Szydłowscy

 


 

Znak Roku

znak_roku.jpg