Menu użytkownika



Ruchu Światło-Życie w diecezji bydgoskiej

 

Poniżej zamieszczamy wykaz wspólnot dzieci, młodzieży i studentów oraz dorosłych.

Informacje na temat kręgów rodzin znajdują się na stronie Domowego Kościoła diec. bydgoskiej.

 


BYDGOSZCZ

 

ŚRÓDMIEŚCIE

Parafia pw. św. Andrzeja Boboli - oo. Jezuici (Plac Kościeleckich 7)

odpowiedzialni: o. Andrzej Lemiesz SJ

spotkania: dzieci, młodzież, dorośli - piątek g. 18:00

http://www.oazabydgoszcz.jezuici.pl/

 

Parafia pw. Świętej Trójcy (ul. Świętej Trójcy 26)

 odpowiedzialni: ks. Krzysztof Buda, Natalia Płachta

spotkania: piątek g.17:00 (dzieci), g. 18:00 (młodzież, dorośli)

 

 

WYŻYNY

Parafia pw. Świętych Polskich Braci Męczenników (ul. ks. Jerzego Popiełuszki 3)

odpowiedzialni: ks. Maciej Kulczyński

spotkania: piątek g. 16:30

 

KAPUŚCISKA

Parafia pw. Opatrzności Bożej (ul. Sandomierska 35)

odpowiedzialni: ks. Andrzej Czerwiński

spotkania: dzieci - piątek g. 16:00; młodzież - piątek g. 18:00

 

OSOWA GÓRA

Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego (ul. Kolibrowa 5)

 odpowiedzialni: ks. Henryk Dziemiński, ks. Robert Szczepański (dzieci), Mirosława Chmielewicz

spotkania: dzieci - piątek g. 16:30; młodzież i dorośli - piątek g. 18:00

 

Parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego (Osówiec, ul. Atolowa 6)

 odpowiedzialni: ks. Andzej Śliwarski, Kamil Sielski

spotkania: piątek g. 18:00

 http://www.oazawp.bydgoszcz.pl/

 

OPŁAWIEC

Parafia pw. Przemienienia Pańskiego (ul. Sanatoryjna 45)

 odpowiedzialni: ks. Grzegorz Roman, Ewa Keller

spotkania: sobota g. 11:00

 

 

FORDON

Parafia pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty (ul. Skarżyńskiego 4)

odpowiedzialni: ks. Maciej Tyckun, Joanna Walczak

spotkania: młodzież, dorośli - czwartek g. 18:00; dzieci - niedziela po Mszy o g. 11:30

http://www.bydgoszcz.oaza.pl/mateusz/

 

Parafia pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty (ul. Sikorskiego 8)

odpowiedzialni: ks. Janusz Tomczak, ks. Dariusz Wesołek, Joanna Kumor

spotkania: dzieci - piątek g. 16:00, młodzież - piątek g. 18:30

 

Parafia pw. św. Mikołaja (ul. Wyzwolenia 2)

odpowiedzialni: ks. Dariusz Kozłowski, Tomasz Rusiniak

spotkania: czwartek g. 18:30

http://mikolaj.bydgoszcz.pl/oaza/

 

Parafia pw. św. Łukasza Ewangelisty (ul. Gen. Bora-Komorowskiego 14)

spotkania: dzieci i młodzież - piątek g. 17:00

 

BIAŁE BŁOTA

Parafia pw. Chrystusa Dobrego Pasterza (ul. Czerska 40)

odpowiedzialni: ks. Łukasz Żarek

spotkania: piątek po Mszy o g. 18:00

 

 

ZŁOTÓW

Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Misjonarze Świętej Rodziny (ul. Panny Marii 11)

odpowiedzialni: ks. Marek Gubernat MSF (młodzież), ks. Paweł Olszewski MSF (dzieci)

spotkania: dzieci - piątek g. 17:00; młodzież - piątek g. 18:30

http://www.msf-zlotow.pl/

 

 

NIEMCZ

Parafia pw. NMP Wspomożycielki Wiernych (ul. ks. Henryka Mrossa 1)

odpowiedzialny: ks. Mirosław Goślinowski

spotkania: piątek g. 19:00

http://www.parafia.niemcz.org.pl/index.php/wspolnoty/oaza-modzieowa

 

 

SOLEC KUJAWSKI


 

Znak Roku

znak_roku.jpg

Wesprzyj nas!

Utrzymanie serwera, na którym mieszczą się serwisy i strony oazowe, w tym nasza witryna, łączy się z ponoszeniem sporych kosztów. Możesz pomóc w utrzymaniu serwera przekazując 1% podatku dochodowego na rzecz Centralnej Diakonii Komunikowania Społecznego.

Dowiedz się więcej.

 

Ruch Światło-Życie Bydgoszcz © 2017

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)